Slovenský Magyar

O spoločnosti

Vážený návštevník!

       Srdečne Vás vítame na obnovenej webovej stránke našej firmy Tavi-Trade spol. s.r.o., zaoberajúcej sa predajom poľnohospodárskej a komunálnej techniky.

                Naša spoločnosť  od roku 2009 sa zúčastní aktívne na trhu. Naším zákazníkom sa snažíme ponuknúť moderné, spoľahlivé poľnohospodárske a komunálne stroje, ku ktorým samozrejme zabezpečíme  servisnú službu, predaj náhradných dielov a príslušenstva a odborné poradenstvo.  Najvýznamnejšim segmentom našej ponuky poľnohospodárskych strojov sú traktory Zetor od Brnenskej firmy ZETOR TRACTORS a.s. Už viac ako 65 ročná značka Zetor v uplynulých desaťročí sa stal pojmom v širokom okruhu česko-slovenských ale aj zahraničných poľnohospodárskych družstiev, spoločností, malých a stredných farmárov. Traktory Zetor Major, Zetor Proxima, Zetor Proxima Plus, Zetor Proxima Power, Zetor Forterra, Zetor Forterra HSX a Zetor Forterra HD sú vyrábané s výkonom od 65 do 147 HP.

            K Zetor traktorom doslova úzko sa spájajú Humpolecké čelné nakladače Trac-Lift so širokým výberom náradí či už pre poľnohospodárske alebo komunálne účely. S poľnohospodárskymi strojmi na obrábanie pôdy vyrábanými firmou SMS CZ s.r.o. Rokycany môžete vykonať spoľahlivú a precíznu prácu v hocijakých pôdnych podmienkách. V našej ponuke nájdete kompaktory, kypriče, ťažké diskové brány, mulčovacie diskové brány, Cambridge/Croskill valce, hladké a lúčne valce, hlbkové kypriče, ale aj mechanické sejačky a sejacie kombinácie na bezorebnú sejbu. Pri zbere objemových krmív a po žatve na zber a uskladnenie slamy sú nám veľkým pomocníkom samonakladacie vozy na prepravu hranatých a okrúhlych balíkov.   Jarná resp. jesenná orba je nevyhnutným pracovným úkonom. Na túto prácu Vám ponúkame od českej firmy SUKOV jednostranné a obracacie pluhy v nesenom a polonesenom prevedení, ktoré aj v tých najťažších pôdnych podmienkách obstoja voči konkurencii. Základnou podmienkou dobrej úrody je kvalitná sejba. Na túto dôležitú prácu smelo odporúčame pneumatické sejacie stroje Pneusej Accord od PD Hlohovec.  Tieto sejačky na sejbu hustosiatých plodín sú k dispozícii nožovými, diskovými a DXD výsevnými jednotkami v nesenom alebo polonesenom prevedení, poprípade v spojení s rotačnými bránami či rotačným kultivátorom. Z našej ponuky nemôžu chýbať ani poľnohospodárske prepravné prostriedky, vyrábané maďarským výrobcom AGROGÉP, aké sú pneumatické kalové cisterny aj s injektážnym a polievacím zariadením, prepravníky krmných zmesí, vyklápacie prívesy a návesy so závitovkovými dopravníkmi osiva a priemyselného hnojiva, plošinové prívesy na prepravu ovocia a zeleniny a cisternové prívesy na prepravu PHM.

Predaj strojov je zabezpečený z nášho obchodného strediska s preberaním v Moči. Náhradné diely a príslušenstvá na nami predávané stroje tiež dodáme cez naše stredisko. Záručné a pozáručné servisné prehliadky, opravy, rôzne nastavenia a kalibrácie naši servisný technici vykonajú prevážne priamo u zákazníka. Generálne opravy robíme v našej opravárenskej dielni v Moči.

Vážený zákazník, sme si vedomí toho, že ziskovú poľnohospodársku výrobu je ťažko dosiahnúť. Napriek tomu však vieme aj to, že bez modernizácie strojového parku je veľmi ťažko udržať konkurecieschopnosť, a dosiahnúť dobré hospodárske výsledky. A práve pri modernizácii Vášho strojového parku Vám chceme byť nápomocný. Prezrite si našu ponuku, a ak v budúcnosti plánujete investovať do nákupu poľnohospodárskych strojov, radi Vám pomôžeme pri výbere vhodného a cenovo dostupného stroja.

                S priateľským pozdravom a tešíme sa na stretnutie s Vami

            Tavi-Trade spol. s r.o.