Obývacie zostavy

V našej kategórií Obývacie zostavy nakúpite tovar už od 12.9 €. K najčastejšie kupovaným patrí AIDA 08 a Boom, saténový orech/hnedá, s osvetlením, ale aj Caracas kombi 333, grafit/biely lesk, s osvetlením. Zákazníci dobre hodnotia najmä ZUZANA 04 V akcií kúpite aktuálne produkt TOM 2 K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj ZUMBA Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Cancan 5, dub sonoma/sivá pínia, s osvetlením. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Obývacie zostavy a budete naozaj spokojní.

AIDA 08

Program Aida je dokonalým spojením trendu, elegancie a kvality. V odtieni dubového dekoru vytvára príjemný domov. Široká komoda.

ZUZANA 04

Pre tých, ktorí si chcú aj v malom priestore vytvoriť moderný byt. Zostava v kombinácii dubovo-bielych plôch vytvára príjemný celok.

TOM 2

Príjemne zladená zostava vynikne v interiéri. Kombinácia divokého duba s tmavo hnedými plochami. Široké rámy zvýrazňujú línie jednotlivých dielov.

ZUMBA

Široké bočné rámy v dekore pieskového duba spoločne s bielou farbou predných plôch dodávajú zostave kontrastná optiku.

JAM kombi 80

Obývacia zostava Jam očarí oblúkovými tvarmi dverí v exkluzívnej kombinácii dubového drevodekoru a bielych plôch so špeciálne štruktúrovaným povrchom.

Ultra 3, s osvetlením

Nadčasový čierno-biely design zostavy podčiarkuje osvetlená vitrine, pri ktorej je možné ľubovoľne meniť farbu svetla pomocou diaľkového ovládača.

Chrome, s osvetlením

Moderný interier si môžete dokonale zladiť do svojich obľúbených farieb. Atraktívna obývacia zostava s lesklo metalicky-šedým povrchom je skvelou inšpiráciou.

Play, čierny lesk

Televízna stena v nápaditom dizajne nájde svoje miesto v každom moderne zariadenom interiéri. Oceníte praktický systém políc a priehradiek, kam ľahko a prehľadne uložíte elektroniku, CD, knižky aj...

Dakar, s osvetlením

Moderná obývacia stena s úložnými priestormi, priehradkami a vitrínami s osvetlením. Bielené tóny sibírskeho smrekovca vytvárajú elegantnú a príjemne svetlú atmosféru domova. Tmavo hnedé horné...

Alaska, s osvetlením

Lesklo biely trendový nábytok zvýrazňuje obľúbené čierne orámovanie skla a čierne úchytky. Oceníte tiež vnútorné LED osvetlenie, ktoré vytvára príjemný večerný efekt.

Zumba, betón/biela

Široké bočné rámy v imitácii sivého betónu spoločne s bielou farbou predných plôch dodávajú zostave kontrastnú optiku.

OLI

Trendy obývacia zostava s decentným orámovaním predných plôch. Nábytok obsahuje vnútorné úložné priestory aj otvorené priehradky, kde budete mať prehľadne uložené svoje dekorácie aj veci...

Boom, dub sonoma, s osvetlením

Obývacia stena s LED osvetlením v útulnej kombinácii príjemného duba sonoma a dymového skla ponúka množstvo úložného priestoru aj miesto pre vystavenie vašich obľúbených dekorácií.

Cancan 1, dub san remo, s osvetlením

Moderná obývacia stena s optikou širokých rámou sa skvele hodí do každého trendy interiéru. Oceníte úložné priestory i priehradky, kde budete mať všetko ľahko po ruke. V prirodzene pôsobiacom...

Rock

Kompaktná obývacia stena s veľkým stredovým priestorom pre televíziu ukrýva v bočných častiach praktické úložné priestory, kam môžete uschovať zvyšok elektroniky. Nábytok v kombinácii biely lesk a...

Swing

Moderne ladená obývacia stena do mladistvo zariadeného interiéru. Biele plochy skriniek dopĺňa číre sklo s čiernymi podfarbenými rámami - nábytok tak vynikne na akéjkoľvek stene obývacej izby.

Vulcan, s osvetlením

Módna obývacia stena s vnútorným nasvietením má zaujímavo riešené predné plochy v kombinácii bielej farby a imitácie šedého betónu. Podčiarkne tak moderný vzhľad vášho obývacieho priestoru.

Milano 3, s osvetlením

Zaujímavo členitá obývacia stena je ideálnym spojením moderného štýlu a praktickosti. Obsahuje vnútorné úložné priestory aj otvorené odkladacie priehradky, vďaka ktorým budete mať vždy všetko po...

Balin, s osvetlením

Elegantná obývacia stena s osvetlením pôsobí masívne vďaka optike širokých rámov. Prirodzené akcenty bahenného a čierneho duba prepožičiavajú nábytku nezameniteľný vzhľad.

Thor, s osvetlením

Kontrastný bielo-čierny dizajn obývacie steny podčiarkujú vysokolesklé povrchy, orámovanie skla i štýlovo zaoblené úchytky, ktoré modernému nábytku dodávajú úplne nezameniteľný vzhľad.

Sena kombi 12

Doprajte si moderný dizajn a kvalitu s obývacou stenou Sena, ktorá vnesie do vášho interiéru nadčasovosť. Obsahuje úložné priestory, odkladacie miesta pre všetku domácu elektroniku aj vitráž na...

Atik kombi 55, dub riviera

Obývaciu stenu Atik vo vidieckom štýle si zamilujete, vyrobená v útulnom drevodekore dub riviéra. Dekoratívne frézované prvky, jedinečný vzhľad i precízne spracovanie radí tento model medzi...

Brigg, s osvetlením

Obývacia stena s osvetlením Brigg prezentuje moderný štýl pre nadčasovo zariadený domov. V atraktívnej kombinácii drevodekoru tmavá akácia s bielymi plochami.

Spider

Moderná obývacia stena v módnej kombinácii bieleho vysokého lesku a imitácie sivého betónu pôsobí v interiéri navyše aj vzdušne - vďaka preskleniu závesných skriniek aj celkovo členitému konceptu,...

Ibiza, s osvetlením

Trendová obývacia stena so širokými rámami, úložnými priestormi a osvetlenou vitrážou na vaše obľúbené dekorácie. Hnedé akcenty drevodekoru s výraznými hrčami vytvoria dokonalé prostredie pre...

Ares, dub canyon/béžová

Obývacia stena v obľúbenom trendy štýlé obsahuje štyri diely, ktoré môžu tvoriť spoločný celok alebo ich môžete rozmiestniť samostatne. Vyrobená v príjemnej kombinácii dekoru dub canyon a béžových...

Bonanza 81

Obývacia stena zo štýlovej kolekcie Bonanza - povrchy imitujúce vintage optiku oprýskaných drevených lát vnesú do vášho interiéru originalitu a zároveň inšpiráciu k zariadeniu naozaj štýlového bytu.

Logo

Kompaktná obývacia stena v dekore dub sonoma s celkovou šírkou 240 cm - vďaka svojej veľkosti doplní prakticky každý moderný obývací priestor. Ponúka miesto pre televíziu, elektroniku aj odkladanie...

Lance, s osvetlením

Moderná kombinácia drevodekoru strieborného duba s metalicky šedým leskom k sebe skvele ladia. Obývacia stena je tvorená zo 4 samostatných dielov - tie môžete rozmiestniť podľa potreby. Presklené...

New Vision 3, s osvetlením

Moderná obývacia stena New Vision je koncipovaná podľa aktuálnych trendov. Obsahuje drobné úložné priestory, miesto pre elektroniku i vitrínu a zároveň pôsobí veľmi vzdušne. Vyrobená v obľúbenej...

Nagore (2 ks)

Sada 2 kusov dekoratívnej aplikácie v optike brúseného kovu slúži ako doplnok pre predné plochy akéhokoľvek nábytku - dotvárejte si tak ľahko nábytok v mestskom industriálnom štýle, ktorý zaujme na...

Kalomira, s osvetlením

Inšpirujte sa mestským industriálnym štýlom a buďte jednoducho in.Zaujímavo členitá obývacia stena v kombinácii smrekového drevodekore,imitáciu tmavo šedého betónu a železa vnesie do vášho bytu...

Fulda

Obývacia stena Fulda upúta pozornosť už na pohľad skvelú vintage optikou drevených lát a efektom šedého brúseného kovu. Zostava nábytku tak vytvorí štýlovú atmosféru v miestnosti. Jednotlivé diely...

Owinko, dub artisan/biely lesk

Elegantná obývacia stena s presklenými skrinkami môže byť umiestnená aj v menšom priestore obývacej izby. Vyrobená v útulnej kombinácii drevodekore dub artisan a lesklo bielych plôch.

AIDA 11

Program Aida je dokonalým spojením trendu, elegancie a kvality. V odtieni dubového dekoru vytvára príjemný domov. Nízka vitrína.

AIDA 12

Program Aida je dokonalým spojením trendu, elegancie a kvality. V odtieni dubového dekoru vytvára príjemný domov. Zásuvková komoda.

AIDA 13

Program Aida je dokonalým spojením trendu, elegancie a kvality. V odtieni dubového dekoru vytvára príjemný domov. Vysoká vitrína.

ZUZANA ZU03

2-dverová komoda v bielo-čiernom kontrastnom prevedení môže byť umiestnená samostatne alebo ako súčasť obývacej zostavy.

ZUZANA ZU11

Jednoduchá polička v bielo-čiernom kontrastnom prevedení môže byť zavesená samostatne alebo ako súčasť obývacej zostavy.

Caracas typ14, dub/biela

Polica z programu Caracas o šírke 132,5 cm so zadným nástenným panelom. Silné rámy kvalitná konštrukcia vyrobené v kombinácii dubového dekoru a bielej farby.

RIVERSIDE RVSV37

Program Riverside pôsobi masívne a so svojou prírodnou kresbou dubového dekoru vytvára útulnú atmosféru. Široká vitrína.

RIVERSIDE RVSV72

Program Riverside pôsobi masívne a so svojou prírodnou kresbou dubového dekoru vytvára útulnú atmosféru. Vysoká vitrína.

RIVERSIDE RVSD24

Program Riverside pôsobí masívne a so svojou prírodnou kresbou dubového dekoru vytvára útulnú atmosféru. Zrkadlo s policou.

RIVERSIDE RVSK24

Program Riverside pôsobí masívne a so svojou prírodnou kresbou dubového dekoru vytvára útulnú atmosféru. Široká komoda.

RIVERSIDE RVSB01

Program Riverside pôsobí masívne a so svojou prírodnou kresbou dubového dekoru vytvára útulnú atmosféru. Polica.

ATIK typ 46

Program nábytku Atik v štýle francúzskeho vidieka si zamilujete. Vyrobený v útulnom vanilkovom dekore. Zrkadlo.

CALPE CLPB01

Moderný minimalistický dizajn s mohutnými rámami podtrhuje dekor dubového dreva a kovové vodorovné úchytky. Polica.

CALPE CLPV83

Moderný minimalistický dizajn s mohutnými rámami podtrhuje dekor dubového dreva a kovové vodorovné úchytky. Vitrína vysoká.

MOBI 15

Program nábytku Mobi má nápadito riešenú konštrukciu v bielo-žltej kombinácii farieb. Hodí sa pre zariaďovanie akejkoľvek izby. Závesný regál.

BRÜSSEL typ 41

Krásne hnedé tóny štýlového nábytku Brüssel vytvárajú príjemnú atmosféru v interiéri, kde sa budete cítiť útulne. Široké rámy konštrukcie podčiarkujú masívne efekt.

BRÜSSEL typ 05

Krásne hnedé tóny štýlového nábytku Brüssel vytvárajú príjemnú atmosféru v interiéri, kde sa budete cítiť útulne. Široké rámy konštrukcie podčiarkujú masívne efekt.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: