Regály a police

V našej kategórií Regály a police nakúpite tovar už od 4.5 €. K najčastejšie kupovaným patrí Everest, 120 cm, šedá a Mega 3, modrý, ale aj KOMI KM6. Zákazníci dobre hodnotia najmä KOMI KM12 V akcií kúpite aktuálne produkt Sten 2, dub sonoma/biela K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Cubix, dub sonoma / grafitovo šedý Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Sten 1, dub sonoma/biela. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Regály a police a budete naozaj spokojní.

Everest, 120 cm, šedá

Univerzálna nástenná polica s panelom s celkovou šírkou 120 cm doplní prakticky akýkoľvek interier, vyrobená v tmavo šedej grafitovej farbe.

Mega 3, modrý

Do praktického úložného boxu ľahko uschováte drobnosti. Box môžete umiestniť do priehradiek regálu alebo kamkoľvek inam.

KOMI KM6

Systém atraktívnej detskej izby vyniká svojou originalitou. Dekor jaseň s modrými plochami. Regál 4-zásuvkový.

KOMI KM12

Systém atraktívnej detskej izby vyniká svojou originalitou. Dekor jaseň s modrými plochami. Závesný regál.

Sten 2, dub sonoma/biela

Vysoký moderný regál so šírkou 140 cm v dekore dub sonoma má 4 praktické zásuvky a môže byť umiestnený k stene alebo voľne v priestore ako predel miestnosti.

Sten 1, dub sonoma/biela

Vysoký moderný regál so šírkou 100 cm v dekore dub sonoma má 2 praktické zásuvky a môže byť umiestnený k stene alebo voľne v priestore ako predel miestnosti.

MARKUS MA30

Kancelárska zostava širokého regálu, komody a úzkeho regálu pre vybavenie domácej pracovne alebo akejkoľvek inej miestnosti.

Hallo 2, biely

Vysoký regál v bielej farbe má univerzálne využitie. Desať vnútorných políc pre ukladanie knižiek, cédečiek alebo drobností.

MEGA 2 248-002

Regál s 10 priehradkami môže byť umiestnený k stene alebo voľne v priestore. Vyrobený v dekore dub Sonoma.

Tower, biely

Zaujímavo riešený regál v bielej farbe má tri poschodia priehradok a jeho konštrukciu možno ľubovoľne otáčať.

Hallo 2, dub sonoma

Vysoký regál v dekore dub sonoma má univerzálne využitie. Desať vnútorných políc pre ukladanie knižiek, cédečiek alebo drobností.

LASSE 289-001

Závesný regál v dekore dub Sonoma je členený do ôsmich priehradiek, budete tak mať vždy všetko prehľadne uložené.

Tower, dub sonoma

Zaujímavo riešený regál v dekore dub Sonoma má tri poschodia priehradok a jeho konštrukciu možno ľubovoľne otáčať.

PINGU AS-33

Program Pingu je vyrobený v dekore svetlého dubu Sonoma a svojou univerzálnosťou je vhodný pre zariaďovanie akejkoľvek izby. Regál/knižnica.

TABLO 12B

Nápaditý program nábytku Tablo zaujme svojimi povrchy s originálnou imitáciou tlačeného písma zo slávneho šifrovacieho stroja enigma.

TABLO TA6

Nápaditý program nábytku Tablo zaujme svojimi povrchy s originálnou imitáciou tlačeného písma zo slávneho šifrovacieho stroja enigma.

TABLO TA5

Nápaditý program nábytku Tablo zaujme svojimi povrchy s originálnou imitáciou tlačeného písma zo slávneho šifrovacieho stroja enigma.

TABLO TA11

Nápaditý program nábytku Tablo zaujme svojimi povrchmi s originálnou imitáciou tlačeného písma zo slávneho šifrovacieho stroja enigma

MEGA 5

Regál s 9 priehradkami môže byť umiestnený k stene alebo voľne v priestore. Vyrobený v bielej farbe.

Bobby

Základný typ regálu v bukovom dekore je univerzálne využiteľný v každej miestnosti.

Stylus 4

Univerzálny biely regál o veľkosti 4x1 môžete umiestniť priamo k stene alebo voľne do priestoru miestnosti.

Stylus 2

Univerzálny biely regál o veľkosti 2x2 môžete umiestniť priamo k stene alebo voľne do priestoru miestnosti.

Stylus 5

Univerzálny biely regál o veľkosti 4x2 môžete umiestniť priamo k stene alebo voľne do priestoru miestnosti.

Stylus 6

Univerzálny biely regál o veľkosti 4x4 môžete umiestniť priamo k stene alebo voľne do priestoru miestnosti.

Multiraum, dub sonoma

Rohový regál s výškou 185 cm v dekore dub sonoma z viacúčelového programu Multiraum. Kombinovaním rôznych dielov môžete ľahko zariadiť akúkoľvek miestnosť vášho bytu.

Hallo 2, pieskový dub

Vysoký regál v dekore pieskový dub má univerzálne využitie. Desať vnútorných políc pre ukladanie knižiek, cédečiek alebo drobností.

Kub 3, biely

Nízky regál v bielej farbe obsahuje 4 priehradky a je úplne univerzálnym doplnkom do akejkoľvek miestnosti - do obývacej alebo detskej izby, spálne, pracovne alebo napríklad komory.

Kub 2, biely

Nízky regál v bielej farbe obsahuje 3 priehradky a je úplne univerzálnym doplnkom do akejkoľvek miestnosti - do obývacej alebo detskej izby, spálne, pracovne alebo napríklad komory.

Kub 1, biely

Nízky regál v bielej farbe obsahuje 2 priehradky a je úplne univerzálnym doplnkom do akejkoľvek miestnosti - do obývacej alebo detskej izby, spálne, pracovne alebo napríklad komory.

Zigzag, dub sonoma

Vysoký regál s originálne členitými priehradkami zaujme na pohľad a poskytne priestor pre dekorácie, ukladanie kníh, šanónov alebo vecí každodennej potreby. Vyrobený v dekore dub sonoma.

Karmen 30GZAK, 30 cm

Horný rohový kuchynský regál so šírkou 30 cm z programu Karmen v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Rôzne elementy kuchynského programu Karmen môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať a...

Karmen 30D, 30 cm

Dolný rohový kuchynský regál so šírkou 30 cm z programu Karmen v jednoduchom, funkčnom a zároveň modernom štýle. Rôzne elementy kuchynského programu Karmen môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať a...

Multiraum, 80 cm, dub sonoma

Vysoký úložný regál so šírkou 80 cm v dekore dub sonoma. Viacúčelový program nábytku Multiraum je vhodný pre univerzálne zariaďovanie všetkých miestností - kombináciou jednotlivých dielov ľahko...

Zigzag, biely

Vysoký regál s originálne členitými priehradkami zaujme na pohľad a poskytne priestor pre dekorácie, ukladanie kníh, šanónov alebo vecí každodennej potreby. Vyrobený v bielom prevedení.

Karpur (20 priehradiek)

Doprajte si originálny design pri regáli so zaujímavo skosenými plochami, ktoré zaujmú na pohľad. Biely regál so šírkou 147 cm obsahuje celkom 20 praktických priehradiek na prehľadné ukladanie a...

Karpur (12 priehradiek)

Doprajte si originálny design pri regáli so zaujímavo skosenými plochami, ktoré zaujmú na pohľad. Biely regál so šírkou 111 cm obsahuje celkom 12 praktických priehradiek na prehľadné ukladanie a...

Mega 02, biela

Sada zásuviek (4 ks) z programu Mega v bielom dekore - variabilný program nábytku Mega je úplne univerzálny a vhodný pre zariadenie každej miestnosti. Kombinujte medzi sebou jednotlivé diely a...

Fox, dub sonoma

Vysoký regál má zaujímavú členitú konštrukciu v dekore dub sonoma a poslúži ideálne pre dekorácie i knižky.Použitím viac regálov vedľa seba môžete vytvárať zaujímavé kompozície.

Fox, dub ribbeck

Vysoký regál má zaujímavú členitú konštrukciu v dekore dub Ribbeck a poslúži ideálne pre dekorácie i knižky.Použitím viac regálov vedľa seba môžete vytvárať zaujímavé kompozície.

Kub 3, dub sonoma

Nízky regál v dekore dub Sonoma, obsahuje 4 priehradky a je úplne univerzálnym doplnkom do akejkoľvek miestnosti - do obývacej alebo detskej izby, spálne, pracovne alebo napríklad komory.

MATT 3300

Police o šířce 50 cm v barvě pistácie. Série polic Matt Vám pomůže barevně sladit interier podle vlastních představ.

Everest, 120 cm, beton

Univerzálna nástenná polica s panelom s celkovou šírkou 120 cm doplní prakticky akýkoľvek interier, vyrobená v imitácii šedého betónu.

Everest, 100 cm, šedá

Univerzálna nástenná polica s panelom s celkovou šírkou 100 cm doplní prakticky akýkoľvek interier, vyrobená v tmavo šedej grafitovej farbe.

Everest, 100 cm, beton

Univerzálna nástenná polica s panelom s celkovou šírkou 100 cm doplní prakticky akýkoľvek interier, vyrobená v imitácii šedého betónu.

Everest, 80 cm, šedá

Univerzálna nástenná polica s panelom s celkovou šírkou 80 cm doplní prakticky akýkoľvek interier, vyrobená v tmavo šedej grafitovej farbe.

Everest, 80 cm, beton

Univerzálna nástenná polica s panelom s celkovou šírkou 80 cm doplní prakticky akýkoľvek interier, vyrobená v imitácii šedého betónu.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: