Varenie

V našej kategórií Varenie nakúpite tovar už od 1.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí GREEN LEMON 400062 a PEPPER 912106, ale aj TYP 477299. Zákazníci dobre hodnotia najmä TYP 477278 V akcií kúpite aktuálne produkt COMFORT 1,9 l K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj COMFORT 3,6 l Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani COMFORT 6,1 l. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Varenie a budete naozaj spokojní.

PEPPER 912106

7-dielna súprava obsahuje základnú sadu nožov, ocieľku a drevený stojan pre jednoduché umiestnenie na pracovnú dosku.

TYP 477299

Praktickou pomôckou do kuchyne môže byť tento stojan na varešky alebo habarky, ktorý oceníte počas prípravy jedla.

COMFORT 1,9 l

Hrniec s objemom 1,9 litra zo série Comfort. Oceníte najmä jeho inovatívnu pokrievku, ktorá vam spríjemní varenie.

COMFORT 3,6 l

Hrniec s objemom 3,6 litra zo série Comfort. Oceníte najmä jeho inovatívnu pokrievku, ktorá vam spríjemní varenie.

COMFORT 6,1 l

Hrniec s objemom 6,1 litrov zo série Comfort. Oceníte najmä jeho inovatívnu pokrievku, ktorá vám spríjemní varenie.

STAR COOK 312121

Panvica s nepriľnavým povrchom zo série Parma o priemere 20 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre ľahké zdvíhanie.

STAR COOK 312125

Panvica s nepriľnavých povrchom zo série Parma o priemere 24 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre ľahké zdvíhanie.

STAR COOK 312129

Panvica s nepriľnavých povrchom zo série Parma o priemere 28 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre ľahké zdvíhanie.

STAR COOK 312133

Panvica s nepriľnavých povrchom zo série Parma o priemere 32 cm. Ergonomicky tvarovaná rukoväť pre ľahké zdvíhanie.

PICANTO 400091

7-dielna sada riadu na varenie s praktickými úchytmi. Vyrobená z ušľachtilej ocele a skla, vhodná pre všetky typy sporákov.

STEEL 35x25 cm

Praktický pekáč s roštom z ušľachtilej nerezovej ocele pre smaženie, pečenie a dusenie pripravovaných pokrmov. Vnútorná plocha 35x25 cm, vhodný do všetkých typov rúr.

STEEL 25x18 cm

Praktický pekáč s roštom z ušľachtilej nerezovej ocele pre smaženie, pečenie a dusenie pripravovaných pokrmov. Vnútorná plocha 25x18 cm, vhodný do všetkých typov rúr.

CRISPY INDUCTION (7 dielov)

Kvalitná hliníková sada riadu s nepriľnavým povrchom zaistí komfortnejšie varenie a ľahkú údržbu. Číre sklenené pokrievky vrátane ventilu pre odvod pary.

STEEL 35x25 cm, nepřilnavý

Pekáč z ušľachtilej nerezovej ocele a s nepriľnavým povrchom. Pre vyprážanie, pečenie a dusenie pokrmov. Vnútorná plocha 35x25 cm, je vhodný do všetkých typov rúr.

BIG 20 l

Moderný veľký hrniec s pokrievkou s vnútorným objemom 20 litrov. Vyrobený z nerez ocele s termo-sendvičovým dnom pre efektívny rozvod a uchovanie tepla. Aj pre indukciu.

STEEL 24x19 cm

Praktická podložka pod horúci riad z nerezového kovu ochráni povrchy kuchyne a jedálne pred popálením a umazaním. Vyrobená v rozmere 24x19 cm.

STEEL 50x26 cm

Praktická podložka pod horúci riad z nerezového kovu ochráni povrchy kuchyne a jedálne pred žiarom a umazaním. Vyrobená v rozmere 50x26 cm.

VITALO 16,5 l

Parný odšťavovač je ideálny pre výrobu pravých domácich štiav, marmelád alebo sirupov. Vyrobený z nerezovej ocele a vhodný aj pre indukciu.

GOURMET 38x25 cm

Kvalitný objemný pekáč s vekom, ktoré možno využiť ako panvicu. Robustný hliník s nepriľnavým povrchom zaistí extra rýchle prehriatie. Šetrí tak energiu i čas.

COMFORT 9,2 l

Veľký hrniec s objemom 9,2 litra zo série Comfort. Oceníte najmä jeho inovatívnu pokrievku, ktorá vám spríjemní varenie.

BIG 17 l

Moderný veľký hrniec s pokrievkou s vnútorným objemom 17 litrov. Vyrobený z nerez ocele s termo-sendvičovým dnom pre efektívny rozvod a uchovanie tepla. Aj pre indukciu.

VITALO 6 l, nerezový

Praktický tlakový hrniec s objemom 6 litrov ušetrí čas i energiu pri varení, vhodný aj pre indukciu. Nerezová oceľ s termo-dnom zaistí rýchlu absorpciu tepla.

VITALO 3 l

Parný hrniec z nerezovej ocele obsahuje hrniec, pokrievku a dva nástavce. Je ideálny pre jemné varenie zeleniny, rýb a mäsa. Možné použitie i pre indukčný sporák.

Profi Star 3,6 l

Kuchynský nerezový hrniec s pokrievkou zo série Profi Star má extra silné termo-sendvičové dno pre efektívne absorbciu tepla a objem 3,6 litra. Vhodný aj pre indukciu.

Profi Star 6,1 l

Kuchynský nerezový hrniec s pokrievkou zo série Profi Star má extra silné termo-sendvičové dno pre efektívnu absorbciu tepla a objem 6,1 litra. Vhodný aj pre indukciu.

Profi Star 1,5 l

Kuchynská nerezová rajnica zo série Profi Star má extra silné termo-sendvičové dno pre efektívnu absorbciu tepla a objem 1,5 litra. Vhodná aj pre indukciu.

Profi Plus 1,9 l

Elegantný hrniec s pokrievkou a vnútorným objemom 1,9 litra je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele a je možné použiť na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Profi Plus 3,6 l

Elegantný hrniec s pokrievkou a vnútorným objemom 3,6 litra je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele a je možné použiť na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Profi Plus 5,9 l

Elegantný hrniec s pokrievkou a vnútorným objemom 5,9 litra je vyrobený z ušľachtilej nerezovej ocele a je možné použiť na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

Profi Plus 1,5 l

Elegantná rajnica s vnútorným objemom 1,5 litra je vyrobená z ušľachtilej nerezovej ocele a je možné použiť na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

VITALO 10 l

XXL hrniec s pokrievkou s objemom 10 litrov je vyrobený z nerezovej ocele a je možné použiť na všetkých typoch sporákov, vrátane indukcie.

BERLINER (7dielov)

Moderná 7-dielna sada riadu z ušľachtilej nerezovej ocele a skla pre zdravé a chutné varenie. Môže byť použitá so všetkými typmi sporákov.

CLEAN CUT 33x20 cm

Kuchynská plastová doštička na krájanie v zelenej farbe a o rozmere 33x20 cm. Obojstranná protišmyková konštrukcia zaistí väčšiu stabilitu pri krájaní.

PROFILINE 399-840

Praktické ochranné sito proti striekajúcemu tuku pri smažení je nepostrádateľným pomocníkom v každej kuchyni. Vďaka jemnému nerezovému sitku nestrieka z panvice žiadny olej alebo šťava a zároveň...

BlackEdition No.1

Exkluzívna sada nožov BlackEdition No.1 obsahuje 5 kvalitných kuchynských nožov a moderný dizajnový blok s nerezovými aplikáciami. Ideálne do modernej kuchyne.

WOODLINE 241-830

Kuchynská plochá obracačka z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 242-830

Kuchynská plochá obracačka s otvormi z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 243-830

Kuchynská vareška z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 244-830

Kuchynská vareška/šalátová lyžica s otvormi z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 245-830

Kuchynská vareška/šalátová lyžica z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 248-830

Kuchynská maslovačka z elegantnej série WOODLINE je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

WOODLINE 258-830

Kuchynský valček na cesto z elegantnej série WOODLINE je vyrobený z kvalitného bukového dreva. Odolný materiál vydrží dlhú dobu a môže sa používať so všetkými druhmi riadu.

Colourmix

Sada 3 plastových stohovateľných misiek nájde využitie v každej domácej kuchyni. Na prípravu pokrmov, cesta, šalátu alebo mixovanie.

Typ 110320080

Praktické kuchynské sitko z kombinácie kovu a plastu o priemere 20 cm je praktickým doplnkom každej kuchyne.

Typ 110110080

Praktické kuchynské sitko z kombinácie kovu a plastu o priemere 10 cm je praktickým doplnkom každej kuchyne.

Typ 110314080

Praktické kuchynské sitko z kombinácie kovu a plastu o priemere 14 cm je praktickým doplnkom každej kuchyne.

Typ 252588133

Jednoručný hladký valček na cesto pre jednoduchú prípravu všetkých druhov ciest. Bez nutnosti posypávania múkou.

Typ 252580133

Nerezová lopatka na tortu s krájacou hranou a plastovým držadlom. Slúži k ľahkému deleniu a prenášaniu dezertov.

Typ 252576133, 26 cm

Nerezová metlička s plastovým držiakom a očkom pre zavesenie. Nepostrádateľná pri príprave krémov, pudingov, poliev i omáčok.

Typ 252582133

Zdvojené radielko na cesto s vrúbkovaným a hladkým kolieskom. K ľahkému rovnému prekrojeniu cesta na doske aj hotového tenkého múčnika alebo pizze.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: